قوانین و مقررات

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات وب سایت دکتر نیک دانش به دقت ملاحظه فرمایید. ورود کاربران به وب سایت و دریافت وقت مشاوره در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین وب سایت از سوی کاربر است.

لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

تمامی اصول و رویه‏‌های وب سایت منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیک است و متعاقباً کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات وب سایت تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی خواهد شد و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

کاربر یا مراجع به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به دریافت وقت مشاوره یا هرگونه استفاده از خدمات دکمه ها اقدام کند.

کاربر پس از انتخاب جلسه مشاوره مورد نظر خود از لیست جلسات تعریف شده در سایت، برای تنظیم جلسه، پس از رویت فاکتور پرداخت، به یکی از درگاه های پرداخت آنلاین معتبر بانکی متصل می شود و با پرداخت موفق هزینه جلسه، جلسه مشاوره به نام وی ثبت می شود.

کاربر می تواند تا ۲۴ ساعت قبل از شروع جلسه، جلسه خود را لغو و جلسه دیگری انتخاب کند و یا نسبت به استرداد وجه اقدام نماید.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی
وب سایت نیک دانش به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند، و همچنین متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از وب سایت ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید. همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات وب سایت مانند لوگو، علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط وب سایت جزئی از اموال سایت محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار وب سایت دکتر نیک دانش است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای وب سایت  محفوظ می‏‌دارد.